Logo Ústeckého krajeConsult (odkaz na titulní stránku) 

Consult - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Consult vydává magazín pro cestující veřejnost

  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Google+
  • Sdílet na Twitteru
 
1
Pro cestující veřejnost, tedy zejména ty, kteří využívají linkové autobusy a osobní vlaky k dopravě do škol, zaměstnání, ale také za zábavou a turistikou, připravil Consult magazín, ve kterém informuje o všech podstatných změnách připravovaných od 1. ledna 2015.
Tisková zpráva ze dne 26. září 2014
 

Odkazy


 
 

Na šestnácti stránkách se čtenáři dozvědí o změnách v dopravním systému, rozdělení oblastí a nových dopravcích včetně vysoutěžených cen, o novinkách na železnici i v autobusové dopravě. Od ledna bude např. možné využívat spoje na zavolání, zastavovat se bude na znamení, rozšíří se nabídka nočních spojů a cyklobusů. Součástí magazínu jsou i stručné jízdní řády ve vybraných relacích a informace o novém tarifu.

„Věřím, že nově vytvořený systém Doprava Ústeckého kraje a nově vysoutěžení dopravci přinesou změny maximálně pozitivní. Může to být v úpravě jízdních řádů, který nabídne lepší návaznosti a širší nabídku spojů, někoho potěší krásné nové autobusy vybavené moderním odbavovacím a informačním systémem, pravidelní cestující budou jistě rádi za možnost pořízení zvýhodněných časových kuponů, které jim cestování zlevní, říká hejtman Bubeníček.

„Magazín vydáváme v nákladu deset tisíc kusů a je zdarma k dostání na krajském úřadě, v informačních kancelářích všech dopravců, u řidičů autobusů a ve vybraných vlakových spojích. Ke stažení je také na webových stránkách kraje,“ upřesnil radní pro dopravu Jaroslav Komínek.

Distribuce magazínu aktuálně probíhá, k dispozici bude pro veřejnost nejpozději v průběhu úterka.

 
Zodpovídá: Mgr. Magdalena Hanáčková
Vytvořeno / změněno: 26.9.2014 / 26.9.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

деньги под залог

https://www.profvest.com

thailand-option.com/iq-option/

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design WEBHOUSE®, redakční systém vismo®